Güvenliğiniz İçin,Doğru Seçim

» Kalite Politikamız

› Şirketimiz bu güne kadar ciddi referanslara sahip olacak işlere imza atarak sektörün önde giden kuruluşları arasına girmek için hızlı fakat emin adımlarla ilerlemektir.

› Bu inançla kalite yönetim sistemimizi kurup geliştirerek proseslerde iyileşmeyi baz almıştır. Bu iyileşme sürekli devam edecek ve güvenlik sektöründe en iyisi olma markalaşma yönünde emin adımlarla ilerlenecektir.

› Müşteri beklentilerinin ötesinde kaliteli hizmet üreterek müşteriye kaliteli hizmeti zamanında sunup, müşteri memnuniyetini sağlamak,

› Sürekli iyileştirme felsefesiyle kalite seviyesinin yükseltilmesi,

› Kalite için duyarlı organizasyon oluşturmak,

› Tüm çalışanlarımızın sürekli eğitilmesi, motive edilmesi ve faaliyetlere katılımın sağlanması ile iç müşteri memnuniyetinin arttırılması,

› Hizmet sunumu aşamalarında çevreye saygılı olmak.

› BOZOK VIP KORUMA VE GÜVENLİK ORGANİZASYON LTD. ŞTİ’de ‘kalite’, müşteri şartnamelerine tam uygunluğu sağlayacak düzeyde performans üstünlüğü olarak anlaşılmakta olup, müşteri tatmini esas olarak alınmaktadır.

› Faaliyetlerimiz dolayısıyla sorumlusu olduğumuz İlgili yasalar, mevzuatlar ve üyesi olduğumuz kuruluşların şartlarına uyma çerçevesinde Bilgi, tecrübe ve ekipman desteğiyle,Kaliteli ve kesintisiz hizmet anlayışı ile,”BİZ EN İYİSİYİZ DİYEBİLMEK”

› BOZOK VIP KORUMA VE GÜVENLİK ORGANİZASYON LTD. ŞTİ kalite ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeyen, çalışanlarının sağlığını ve eğitimini ön planda tutan, güvenli ve dinamik bir çalışma ortamı içerisinde verimliliği ve hedeflenen kaliteyi yakalamak için daima kendisini geliştirmeyi ilke edinmiş bir kalite politikasına sahiptir.

Kalite politikamızın temel ilkesidir.

E-mail : info@bozokvipguvenlik.com.tr
Telefon / Fax: 444 87 10