Güvenliğiniz İçin,Doğru Seçim

» Hakkımızda

Bozok Vip Koruma Güvenlik ve Org. Hiz.Ltd.Şti, 2005 yılında kurulduğu günden itibaren güven, kurumsal sorumluluk ve toplam kalite ekseninde hizmet vererek özel güvenlik sektörünün Türkiye'de ve Yozgat'da Özel Güvenlik Sektörünün öncüsü olma misyonuyla Türkiye ‘nin Avrupa Birliği yolunda yaşadığı yapılanmalarda ve değişimlerde yerimizi aldık.

Türkiye ‘de kurum ve kuruluşların özellikle güvenlik yapılarının ve mevcut sistemlerin geliştirilmesine yönelik edindikleri yeni bakış açıları sayesinde güvenlik sektörü, Güvenlik Mühendisliği ve Proje Danışmanlığı alanında yeni bir ivme kazandı. Böylece daha bilinçli, profesyonel hizmet taleplerini karşılamak üzere uzman kişilerin firmamıza katılması gereği doğdu.

Firmamız; verdiği üstün, disiplinli ve özenli hizmetler sonucunda, birçok özel kurum ve kamu kuruluşunun takdirlerini kazanmıştır.

Yüzlerce çalışanı ile çeşitli devlet kuruşlarının yanı sıra birçok özel sektör kuruluşuna da hizmet veren firmamız, verdiği hizmetler ve sağladığı iş imkânları ile ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır.

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda, faaliyetlerimiz dolayısıyla sorumlu olduğumuz ilgili yasalar, mevzuatlar ve üyesi olduğumuz kuruluşların şartlarına uyma çerçevesinde, bilgi, tecrübe ve ekipman desteğinde, kaliteli ve kesintisiz hizmet anlayışı ile, BOZOK VİP GÜVENLİK çalışanlarının, tedarikçi ve müşterilerinin sağlığını ve güvenliğini tehlikeye sokmama anlayışı ile;

“ Kalite Her Zaman Kazanır ”

Bu amaçla, Kalite & BOZOK VİP KORUMA GÜVENLİK ve ORG.HİZ.LTD.ŞTİ. Yönetimi Sisteminin şartlarına uymayı ve etkinliğini sürekli iyileştirmeyi taahhüt ederiz.

Bu günlere gelmemizde büyük emeği olan BOZOK VİP KORUMA GÜVENLİK çalışanlarının her üyesi ile gurur duyuyor onlara ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Türkiye ‘nin hizmetinde geleceğe “güvenle “yürüyoruz, yürümeye devam edeceğiz.

Sorumluluk alanına giren konularda günümüz teknolojisinin sağladığı her türlü iletişim kaynağı ve cihazını kullanarak kendisini geliştiren, girişimci ve yenilikçi bir kuruluştur.

Firmamız, dürüstlük, kalite ve güven ilkelerinden taviz vermeden sürekli gelişme anlayışı ile ülkemizde ve uluslar arası piyasada bir numara olmayı hedeflemektedir.

E-mail : info@bozokvipguvenlik.com.tr
Telefon / Fax: 444 87 10